Cumartesi, 31 Temmuz 2021
Hizmetlerimiz


Düğün Salonumuz

Arhavi Otel Özay'ın bir diğer özelliği de, bölgenin en geniş kapasiteli solonlarından birine sahip olmasıdır. Hertürlü organizasyon, düğün, nişan, seminer ve toplantılarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz 800 kişi kapasiteli  düğün salonumuz, ses ve ışıklandırma gibi teknik donanımlara da sahiptir. Salonumuz, kış aylarında ki kullanımlar için, tüm otel odalarımızda olduğu gibi merkezi isitma sistemine sahiptir. Ayrıca yaz sicaklarında da serin ve ferah bir ortam sağlayan klimalarımız mevcuttur. 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekte çekinmeyiniz.

 
Dinlenme Salonumuz

Arhavi Otel Özay'ın ikinci katında yer alan 200 kişilik dinlenme salonumuz, müşterilerimizin her an kullanımına hazırdır.  Televizyon izleyebileceğiniz, günlük gazeteleri takip edebileceğiniz, sıcak soğuk içecekler içip dinlenebileceğiniz, okuma, sohbet ve görüşmelerinizi yapabileceğiniz bu nezih ortam 24 saat siz müşterilerimizin hizmetindedir.

 
Yemek Salonumuz

Arhavi Otel Özay'ın usta ahçılarının hazırladığı, türk mutfağından ve karadenizin yöresel yemeklerinden oluşan zengin yemek çeşitlerimizi, ayrıca dilerseniz isteğiniz doğrultusunda hazırlatabileceğiniz ağız tadınıza uygun menünüzü, 150 kişi kapasiteli, geniş, ferah ve karadeniz manzaralı yemek salunumuzda tadabilirsiniz.

 
Odalarımız

Otel Özay, tümü banyo, televizyon ve telefonlu 60 oda ve 120 yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük ve kompleks otellerinden biridir. Sicak atmosfer ve konfor içinde geçirebileceğiniz günler için sizleri otelimize bekliyoruz.

 
Daha Fazla İçerik...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 2